Spēles datums un laiks: 21. aprīlis, 16:000
Komandas: RTU/Skonto Academy - FK AUDA
Spēles vieta, līga: RTU Stadions, 1. līga
Rezultāts: 1-3

2018. sezonas komanda.lv 1. līgas 1. kārtas spēlē savās mājās uzņēmam viesus no Ķekavas FK AUDA. Visi sāka spēli ļoti aktīv un tas arī deva rezultātu, 11. minūtē precīzs bija Ņikita Ivakins.

Sarkan-baltie aktīvi devās uzbrukumā, bet atkal realizējās dzīvē futbola patiesība - neiesit tu, iesit tev.

Pēc zaļi-melno stūra sitiena rezultātu dubultoja viesu kapteinis Jorens Gorkšs.

Par spīti pretinieku spēlētājam fiziskajam futbolam un kompaktajai aizsardzībai izdevās izveidot vairākus vārtu gūšanas momentus, un 40. minūtē Jānis Krautmanis vienus vārtus atguva. Pirmā puslaika noslēgumā bija iespējas rezultātu izlīdzināt, bet precizitāte un agresivitāte uzbrukumā kliboja.

2. puslaiks iesākās ar sarkan-balto pārsvaru, tomēr veiksme nebija mūsu pusē... bumbu savos vārtos raidīja Ņikita Juhņevičs, un jau pavisam nepatīkamais 1:3.

Turpinājumā kontrolējām bumbu un pretinieki atbildēja ar pretuzbrukumiem, tomēr neskatoties uz vārtu gūšanas iespējām abos laukuma galos rezultāts vairāk nemainījās un galu galā laba mācība sezonas ievadā.

Nākamnedēļ jau 2. kārtas spēle, kurā izbraukumā Rugājos tiksimies ar Balvu komandu, un atdosim visu lai izcīnītu pirmo uzvaru.

RTU/Skonto ACADEMY 1:3 FK AUDA Spēles protokols

Autortiesības © 2012 h-side limited. Visas tiesības paturētas.
Jautājumi un ieteikumi - info@skontofc.com.