Ziņu ievietoja: 11. februāris 2014, 14:02

11. februāris, Otrdiena, 11.30
Skonto halle

Virslīgas Ziemas kauss
0-4

Pārliecinoši uzveikta "FS Metta/LU", divi vārti Šabalam, pa vienam Savčenkovam un Gutkovskim

Otrdien SMScredit.lv Ziemas kausā futbolā Rīgas "Skonto" ar rezultātu 4:0 "Skonto" hallē uzveica "Mettu/Latvijas Universitāti", izcīnot trešo uzvaru trīs spēlēs B grupā. Valērijs Šabala uzvarētāju labā guva divus vārtus.

Studenti šodien spēli aizvadīja ar dublieru sastāvu, kamēr "skontiešiem" laukumā Tamazs Pertija sūtīja iespējami labāko sastāvu. Līdz ar to notika prognozējamais - "Skonto" spieda lielāko spēles daļu un jau 12. minūtē Valērijs Šabala atklāja rezultātu. 25. minūtē pēc Šabalas piespēles Ritvars Rugins trāpīja pa vārtu stabu.

Otrā puslaika sākumā Savčenkovam beidzot izdevās tas, kas pirmajā puslaikā neizdevās - pēc stūra sitiena ar galvu raidīta bumba vārtos un 2:0 "Skonto" labā. 59. minūtē Šabala pārtvēra bumbu netālu no "Mettas" soda laukuma un uzreiz šāva netveramu sitienu - bumba ielidoja vārtos zem pārliktņa, un rezultāts kļuva 3:0.

Vēlāk uz maiņu iznākušais Vladislavs Gutkovskis panāca arī 4:0, mača izskaņā Gutkovskim bija laba iespēja iesist vēl vienus, taču, izejot viens pret vienu ar Putniņu, otrais bija meistarīgāks. Mirkli vēlāk atkal Putniņš bija pārāks abu duelī.

Spēlei tuvojoties beigām "Skonto" veica vairākas maiņas un deva iespēju arī rezervistiem.

SMScredit.lv Ziemas kauss 2014

METTA/LU - Skonto 0:4 (0:1)
Vārti: Šabala 12' 59', Savčenkovs 48', Gutkovskis 64'
Metta/LU: Puķītis, Bālāboliņš, Miezis, Grablovskis, Jašņiks, Ozols, Švalbe, Daniljans, Daugavietis, Kauss, Fjodorovs.
Skonto: Pavlovs, Gabovs, Apija, Laizāns, Rugins, Klimiašvili, Šabala, Savčenkovs, Karašausks, Mišins, Osipovs. Maiņā izgāja: Ņ. Bērenfelds, Jermolajevs, Gutkovskis, Isajevs, Strods, Ivanovs, Meļņičenko, Grigorjevs, Sorokins, Labanovskis, Iskandarli