LV kauss
Latvijas Kausa ceturtdaļfināls
2-1

video

Latvijas kausa ceturdaļfinālā izbraukumā tikāmies ar vietējo "FK Liepāja" vienību. "Skonto" iepriekšējā kārtā bija pieviekuši "FS Metta/LU" ar rezultātu 2:0. Bet liepājnieki pieveica citu tās pašas pilsētas komandu "FK 1625 Liepāja" ar rezultātu 6:0.

Spēles rezultātu 29. minūtē atklāja mājinieku līderis Kristaps Grebis, kurš sita precīzi ar galvu pēc Roberta Savvaļnieka centrējuma.

Sarkanbaltajiem rezultāti jau 1. puslaikā izdevās izlīdzināt. Soda laukumā tika pārkāpti noteikumi pret Vladislavu Gutkovski un nozīmēto 11m.s.s. vārtu guvumā pārvērta Aleksejs Višņakovs, kurš prasmīgi nomānīja liepājnieku vārtsargu Raivo Varažinski.

Otrajā puslaikā mājienieki turpināja uzbrukt vairāk, bet situāciju vēl vairāk sarežģīja ridzinieku centra aizsarga Renāra Rodes īsā laikā sakrātās divas dzeltenās kartiņas, kuru dēļ nācās laukumu pamest. No 55. minūtēs spēlējot mazākuma pretinieku laukuma pusē izdevās ielauzties aizvien retāk.

Ilgi veiksme ar nebija ar "Skonto" un kurzemnieki savu pārsvaru realizēja Dāvja Ikaunieka izskatā. 2:1.

"Liepāja" – "Skonto" 2:1 (1:0)

Vārti: Grebis 29', Ikaunieks 78' – Višņakovs 40'(11m)
Noraidijums: Rode 55'
Brīdinājumi: Strumija, Hmizs, Šlampe - Timofejevs, Kozlovs, Rode, Osipovs, Usanovs
Liepāja: Varažinskis, Toress, Strumija, Savaļnieks (Šadčins 80'), Ikaunieks, Grebis, Mihadjuks, Afanasjevs, Šlampe, Hmizs, Gucs
Skonto: Māliņš, Rode, Osipovs, Timofejevs, Usanovs, Maharadze, Kozlovs (Milašēvičs 81'), Višņakovs, Gutkovskis, Bērenfelds (Smirnovs 57'), Ivanovs (Kalons 46')
Galvenais tiesnesis: Vadims Direktorenko

Autortiesības © 2012 h-side limited. Visas tiesības paturētas.
Jautājumi un ieteikumi - info@skontofc.com.