Pēc četru gadu pārtraukuma uzvaram Ventspilī!

Virslīga
19. kārta
1-3

VIDEO

Šodien Ventspilī “Skonto” futbolisti izcīnīja ļoti svarīgu uzvaru. Šo uzvaru gaidīja veselu četrus gadus, jo kopš 2011. gada no Ventspils parasti tika atvests punkts, vai arī vispār ar tukšu maku. Vēl jo svarīgāk ir tik pārliecinoša uzvara pret vienu no galvenajām pretiniecēm par medaļām, kurai tas bija tikai pirmais zaudējums šajā sezonā.

Abas komandas ļoti labi uzsāka spēli, kaut arī bīstamāki bija laukuma saimnieki, kuri izveidoja dažus ļoti labus momentus pie Andreja Pavlova vārtiem. Puslaika vidū “skontieši” izlīdzināja spēli, kaut arī joprojām ar vārtu gūšanas momentiem vairāk izcēlās “Ventspils” futbolisti. Otrajā puslaikā notika spēles lūzums, jau “Skonto” futbolisti sāka veidot momentu pēc momenta. Spēles 54. minūtē aktīva spēle pretinieku laukuma pusē beidzot atlīdzinājās, kad pēc Alekseja Višņakova centrējuma “Ventspilnieku” aizsargs nospēlēja ar rokām, par ko bija piešķirts 11 metru soda sitiens, kuru realizēja Andrejs Kovaļovs. Mājinieki gan ātri varēja izlīdzināt rezultātu, bet ar momentu realizāciju šodien labāk veicās “Skonto” futbolistiem, 60. minūtē Artūrs Karašausks, kurš pēc nelielas pauzes atgriezās sastāvā, panāca jau 2:0 rīdzinieku labā. Un vēl pēc desmit minūtēm ar vārtiem izcēlās tikko uz maiņu iznākušais Vladislavs Gutkovskis un rezultāts kļuva jau nepieklājīgs 0:3 no mājinieku skatupunkta. Kovaļovs bija ļoti tuvu, lai jau otro reizi atzīmētos ar vārtu guvumu, taču šoreiz drusku nepaveicās. Spēles pēdējās minūtēs mājinieku līdzjutējus nedaudz uzmundrināja Ģirta Karlsona gūtie vārti viņa jubilejas 250. Virslīgas spēlē.

Lieliska uzvara, lieliska spēle – tā turēt! Pēc nedēļas ir jāreabilitējas par neveiksmīgu spēli pirms dažām dienām pret “BFC Daugavpils” komandu, kura šoreiz brauks ciemos uz Rīgu. Ar to arī beigsies futbola vasara un klāt nāks izšķirošs čempionāta rudens posms, kurā arī noskaidrosies visi “SMSCredit.lv” Virslīgas medaļnieki.